Tel:
Çin İnşaat Yapıştırıcı Mastik Üretici
Shanghai Siway Curtain Material Co., Ltd.
Shanghai Siway Perde Malzeme Co, Ltd her zaman en iyi ürünleri, en iyi hizmeti ve en iyi ünü tedarik ve biz en güvenilir uzun vadeli ortağı olmaya hazırız.

Ana sayfa

Shanghai Siway Curtain Material Co., Ltd. Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Shanghai Siway Curtain Material Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shanghai Siway Curtain Material Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Ürünler zamanında sevk edildi. Ve biz örnekleri önceden test , kalitesi çok iyi. Biz perde duvar için başarıyla kullanın. Satıcı inanılmaz iyi hizmet ve profesyonel yapımında excel olduğunu.

—— David

Bu ürünü birkaç ay test ettik. Kalitesi çok iyi. Aynaları ve boyalı camları monte etmek için başarıyla kullanıyoruz. Tedarikçi çok yardımcı ve profesyonel.

—— Mariusz Pajak

Satıcı iyi hizmet yapımında inanılmaz excel oldu. Ürünler zamanında sevk edildi, iletişim sorunsuz ve insanlar dost canlısıydı.

—— Erez Baron

 • Üretim hattı
  Şirket 12, Çin'in önde gelen otomasyon üretim hattı vardır. 220.000 metrekarelik bir fabrika alanı ile Siway, Çin'in en büyük silikon dolgu üreticilerinden biridir, yıllık üretim kapasitesi 20000 ton.


  Siway, silikon yapısal sızdırmazlık maddesi, hava koşullarına dayanıklı silikon dolgu macunu, yangına dayanıklı dolgu macunu ve pencere vb.

 • OEM / ODM
  Biz sunabilir OEM :

  Logo , paket , karton tasarımı

 • Ar-Ge
  Şirketin genel geliştirme stratejisi şirket "sıkı çaba, girişimci, pragmatik, önce müşteri ve değer yaratmak" iş felsefesine bağlı ve "bilimsel ve teknolojik yenilikler atılım aramak, pazar genişletmek ve kalkınma aramak, yetenekleri işe fayda sağlamak için gücü artırmak ve yönetimi güçlendirmek. " Politika, insan odaklı, yenilikçi kalkınma ve diğer stratejilerin sürekli uygulanmasıyla, çeşitli kaynakları kapsamlı bir şekilde entegre eder, müşterilere mükemmel sistem çözümleri ve kaliteli hizmetler sunar, bölgesel markalardan baskın markalara dönüşümü gerçekleştirir ve işletmelerin sürdürülebilir büyümesini teşvik eder.

İletişim bilgileri
Shanghai Siway Curtain Material Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Summer

Tel: +8615655501735

Faks: 86-21-67891180

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Shanghai Siway Curtain Material Co., Ltd.
668 Xinzhuan Road, Xinqiao Kasabası, Songjiang Bölgesi, Şangay, Çin.
Tel:86--15655501735
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite İnşaat Yapıştırıcı Mastik Tedarikçi. © 2020 - 2021 constructionadhesivesealant.com. All Rights Reserved.